wtorek, 03 marca 2020 16:29

Dachowanie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

We wtorkowe popołudnie służby zostały powiadomione o dachowaniu, do którego doszło na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Do zdarzenia doszło 3 marca, około godziny 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie zjazdu z drogi krajowej nr 15 na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego, doszło do dachowania samochodu marki Opel.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane JRG Gniezno oraz OSP Moliszewo. Jak się okazało, dwie osoby podróżujące pojazdem opuściły go o własnych siłach i nie wymagały pomocy medycznej.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. W trakcie prowadzonych działań ruch na zjeździe odbywał się bez większych utrudnień.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane