niedziela, 08 marca 2020 10:37

Kwiaty od wychowanków SOSW nr 1

  mn
Kwiaty od wychowanków SOSW nr 1 zdjęcie nadesłane

Z okazji obchodzonego Święta Kobiet, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 mieszczącego się przy ulicy Żwirki i Wigury 27 w Gnieźnie przygotowali dla pań z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej miłą niespodziankę w postaci własnoręcznie wykonanych kolorowych kwiatów.

Te nietypowe upominki były wytworem serca i pracy dzieci oraz ich nauczycieli. Wizyta w gnieźnieńskich urzędach to dla wychowanków SOSW nr 1 niezwykłe doświadczenie, które pomaga wprowadzić młodych ludzi w dorosłe życie. Akcja sprawiła wiele radości zarówno obdarowanym paniom, jak i składającym życzenia.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gnieźnie jest placówką przeznaczoną dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz dla osób ze sprzężeniami. Ośrodek oferuje swoim podopiecznym bogatą ofertę edukacyjną, rewalidacyjną i opiekuńczą. Dzięki działaniom wykwalifikowanej kadry uczniowie placówki wyrastają na szczęśliwych i samodzielnych ludzi.

SOSW nr 1 przy ulicy Żwirki i Wigury 27 w Gnieźnie rozpoczął nabór na rok szkolny 2020/ 2021. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne zapraszają do zapoznania się z bogatą ofertą placówki na stronie internetowej http://www.sosw1gniezno.szkolna.net oraz na Facebooku https://www.facebook.com/sosw1gniezno/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane