niedziela, 08 marca 2020 11:00

Audi uderzyło w bariery na S5

 
Audi uderzyło w bariery na S5 źródło: OSP Łubowo

W sobotni wieczór na drodze ekspresowej, na pasie prowadzącym w kierunku Bydgoszczy, doszło do zdarzenia z udziałem jednego pojazdu.

7 marca, po godzinie 19 służby otrzymały powiadomienie o kolizji drogowej, do jakiej doszło na S5 między węzłem Czerniejewo a węzłem Łubowo, na wysokości Chwałkówka. Jak wynikało z informacji - samochód osobowy uderzył w bariery i zablokował jeden pas ruchu.

W wyniku zdarzenia kierującemu Audi A5 nic się nie stało i nie wymagał pomocy medycznej. Przybyły na miejsce zastęp OSP Łubowo zabezpieczył rejon kolizji, uszkodzony pojazd, uprzątnął rozsypane elementy samochodu oraz pomógł zepchnąć go na pas awaryjny do czasu usunięcia z drogi. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

3 komentarzy

  • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 09 marca 2020 09:23 napisane przez kierowca

    Prędkość!!! prosty odcinek drogi,pusty pas ruchu mokra nawierzchnia i mamy to co na zdjęciu.

  • Link do komentarza sli niedziela, 08 marca 2020 18:04 napisane przez sli

    albo mi się wydaje albo S5 w okolicach Gniezno wyjątkowo pechowa jest. co chwile coś się dzieje. Ciekawe co jest tego przyczyną? Kierowcy? Projekt drogi? Utrzymanie?

  • Link do komentarza majster niedziela, 08 marca 2020 12:55 napisane przez majster

    Ciekawe który rocznik tego Audi i ile ma faktycznych km na liczniku?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane