niedziela, 08 marca 2020 18:54

Zderzenie trzech aut na S5

 
Zderzenie trzech aut na S5 źródło: OSP Łubowo

W niedzielne przedpołudnie na drodze ekspresowej S5 doszło do kolejnego w ciągu doby zdarzenia drogowego - tym razem z udziałem trzech samochodów osobowych.

8 marca około godziny 11 służby otrzymały powiadomienie o zderzeniu trzech pojazdów na S5. Do zdarzenia miało dojść na nitce w kierunku Bydgoszczy, tuż za węzłem Woźniki - na miejsce udały się OSP Łubowo oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia trzech pojazdów - marki Renault Espace, Bentley Flying Spur oraz Jaguar XJ. Według nieoficjalnych ustaleń, pierwszy pierwszy z pojazdów podczas manewru wyprzedzania Bentleya, miał mieć defekt, w wyniku czego doszło do kolizji z drugim autem. W trakcie obracania Renault doszło również do kolizji z jadącym w tym samym kierunku Jaguarem.

Wszyscy podróżujący opuścili pojazdy o własnych siłach. Kierowcy Bentleya udzielono pomocy przedmedycznej, usztywniając palce lewej ręki z podejrzeniem złamania. Działania OSP Łubowo ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu zdarzenia, uprzątnięcia jezdni i kierowaniu ruchem do czasu usunięcia pojazdów z drogi - w tym czasie jeden pas jazdy był wyłączony z użytku. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo

5 komentarzy

 • Link do komentarza Krychu wtorek, 10 marca 2020 13:17 napisane przez Krychu

  Właściciel Jaguara na bezpodstawnie krótką tablicę rejestracyjną, auto nie jest z USA i ma miejsce na długą tablicę.

 • Link do komentarza dadsa poniedziałek, 09 marca 2020 17:22 napisane przez dadsa

  "panie 20 lat i nic nie dokładałem" ... zlomy na polskich drogach cd.

 • Link do komentarza EagleEye poniedziałek, 09 marca 2020 15:30 napisane przez EagleEye

  Policji sugeruje dokładnie zweryfikować numery VIN i przebiegi aut tym bardziej jak widzę jedno z aut sprowadzone jest z USA (mala rejestracja).

  Jezdze BARDZO DUZO i migdy w jednym czasie nie wyprzedzaly mnie lub ja nie wyprzedzałem DWÓCH AUT po 500 tyś w jednym czasie

 • Link do komentarza misiakisia poniedziałek, 09 marca 2020 15:24 napisane przez misiakisia

  @ABC też tak myślę

 • Link do komentarza ABC niedziela, 08 marca 2020 19:49 napisane przez ABC

  Dwa drogie auta zniszczone przez złomka. Ustawka z wypłatą odszkodowania?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane