wtorek, 10 marca 2020 08:33

Pijany motocyklista w rowie przy S5

 
Pijany motocyklista w rowie przy S5 źródło: OSP Modliszewo

W miniony poniedziałek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na starej drodze krajowej nr 5, prowadzącej wzdłuż S5.

Do zdarzenia doszło 9 marca, około godziny 16 na drodze prowadzącej wzdłuż trasy S5, niedaleko węzła Mieleszyn. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Yamaha 51-letni mieszkaniec gminy Gniezno, po opuszczeniu ronda stracił panowanie nad jednośladem, wypadł z jezdni i zatrzymał się w rowie.

Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki straży pożarnej z Modliszewa i Mieleszyna, które udzieliły pomocy przedmedycznej poszkodowanemu do czasu przyjazdu karetki. Jak się okazało - kierujący jednośladem był pijany. Badanie policyjnym alkomatem stwierdziło u 51-latka 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Teraz motocyklista odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

źródło zdjęć: OSP Modliszewo i OSP Mieleszyn

2 komentarzy

  • Link do komentarza michał wtorek, 10 marca 2020 22:05 napisane przez michał

    a dlaczego nie przybyła jednostka z Mielna ?? najbliżej zdarzenia !!!!! Strata paliwa i najważniejsze czasu,tak potrzebnego na ratowanie życia .Nie rozumiem

  • Link do komentarza Belus wtorek, 10 marca 2020 15:01 napisane przez Belus

    Dziki polski kraj.. I zaden Speed tu nie pomozr..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane