piątek, 13 marca 2020 12:15

Sanepid informuje o aktualnej sytuacji w powiecie

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podała informację o aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie przekazał bieżące informacje o sytuacji epidemiologicznej dotyczącej koronawirusa w naszym regionie. 

Jak informuje Sanepid, w chwili obecnej nadzorem epidemiologicznym objętych jest 16 osób (wczoraj 14), a kwarantannie zostały poddane 3 osoby (wczoraj 1). Jednocześnie też w obecnej chwili żadna osoba z powiatu gnieźnieńskiego nie przebywa na oddziale zakaźnym z podejrzeniem SARS - COV-2.

Osoby objęte nadzorem są w stałym kontakcie z pracownikami Sanepidu oraz prowadzą obserwację swojego zdrowia. W przypadku osób poddanych kwarantannie - przebywają one stale w miejscach zamieszkania i poddane są kontroli służb mundurowych, które weryfikują przestrzeganie zakazu przemieszczania się.


Informacje o funkcjonowaniu urzędów i innych jednostek - zobacz więcej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane