piątek, 13 marca 2020 16:47

Sklepowy złodziej - kto go rozpoznaje?

 
Sklepowy złodziej - kto go rozpoznaje? źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Gniezna poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło w jednej z galerii handlowych na terenie miasta.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 4 lutego 2020 roku w jednej z drogerii mieszczącej się w Galerii Piastova. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, która ma związek z tym zdarzeniem.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub filmu, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-87 lub oficerem dyżurnym 61 426-02-11. Adres e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Policja zapewnia anonimowość!

 

 

 

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane