piątek, 13 marca 2020 20:19

Pacjentka z Gniezna skierowana na oddział zakaźny

 
Pacjentka z Gniezna skierowana na oddział zakaźny archiwum redakcji

Do gnieźnieńskiej lecznicy codziennie trafiają kolejne osoby, które mają symptomy wskazujące na możliwość zachorowania. W piątkowy wieczór jedna z pacjentek została skierowana do Poznania.

Od wczoraj gnieźnieńska lecznica nie przyjmuje żadnych planowych przyjęć poza nagłymi przypadkami. Wśród tych drugich znajdują się osoby, które zgłosiły się z objawami wskazującymi na możliwość zarażenia się koronawirusem. Jeszcze dziś informowaliśmy, że do tej pory nie stwierdzono żadnego przypadku w naszym regionie, a 3 osoby są w kwarantannie i 16 pod nadzorem.

W piątkowy wieczór jedna z pacjentek, według naszych ustaleń 88-letnia kobieta, została przetransportowana na oddział zakaźny szpitala w Poznaniu. Póki co nie ma ona stwierdzonego koronawirusa, jednak jej stan jest ciężki.

Dziś też poznano wyniki jednego z pacjentów, który przebywa w lecznicy przy ul. 3 Maja - nie potwierdzono zarażenia. Do szpitala zgłosiły się dziś dwie kolejne osoby - ich wyników jeszcze nie znamy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane