wtorek, 31 marca 2020 09:06

Parkowanie w centrum bez opłat do odwołania

 
Parkowanie w centrum bez opłat do odwołania archiwum redakcji

Wydłużony został okres zawieszenia poboru opłat za parkowanie na terenie śródmieścia oraz parkingach miejskich.

Do końca marca obowiązywało zarządzenie, dotyczące zawieszenia poboru opłat za korzystanie ze strefy parkowania na obszarze centrum Gniezna oraz trzech placach postojowych. Zgodnie z poprzednią decyzją, podjętą dwa tygodnie temu, odpłatność była zniesiona do 31 marca. Obecnie okres ten został wydłużony bezterminowo do odwołania.

Sytuację tę motywuje się koniecznością unikania komunikacji zbiorowej oraz ograniczenie kontaktu z gotówką i przyciskami na parkomatach. We wszystkich podstrefach A, B i C położonych w Strefie Płatnego Parkowania opłat nie będzie aż do odwołania. Również na płatnych parkingach miejskich, położonych przy ul. bł. Jolenty (basen), 3 Maja oraz pod targowiskiem, nie będzie naliczana opłata za postój.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Mieszkaniec strefy wtorek, 31 marca 2020 10:45 napisane przez Mieszkaniec strefy

    Ciekawe jak miasto zrekompensuje to darmowe parkowanie w strefie mieszkańcom,którzy mają już opłacony abonament w tym okresie, a dzięki temu że nie są pobierane opłaty nie mają po powrocie z pracy gdzie zaparkować bo wszystkie miejsca parkingowe są zajęte (np.ul. Moniuszki)

  • Link do komentarza Romek wtorek, 31 marca 2020 09:49 napisane przez Romek

    A fryzjerzy kiedy będą mieli czynne? Mam jak bezdomny chodzić zarośnięty? Kpina... Rozumiem jaka panuje sytuacja ale bez przesady żeby nigdzie nie można było się ostrzyc

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane