środa, 01 kwietnia 2020 18:24

Tymczasowa siedziba Urzędu Stanu Cywilnego

 
Tymczasowa siedziba Urzędu Stanu Cywilnego archiwum redakcji

Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej, od 2 kwietnia do odwołania Urząd Stanu Cywilnego będzie funkcjonować w Magistracie.

Pracownicy USC od czwartku 2 kwietnia przyjmować będą petentów nie w dotychczasowej siedzibie przy ul. Rzeźnickiej, ale w Urzędzie Miejskim przy ul. Lecha 6. W czwartek instytucja będzie czynna od godziny 11:00. 

Ponadto, jak informuje Magistrat, zgodnie z zarządzeniem Prezydenta Miasta Gniezna, śluby cywilne są udzielane przy udziale maksymalnie pięciu osób (wliczając w to parę młodą i urzędnika).

2 komentarzy

  • Link do komentarza Zenuś czwartek, 02 kwietnia 2020 12:46 napisane przez Zenuś

    @Genek - to jest dobra koncepcja.

  • Link do komentarza Genek środa, 01 kwietnia 2020 19:26 napisane przez Genek

    A nie można by tych ślubów udzielać w autobusach MPK, gdzie dopuszcza się 15 osób?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane