czwartek, 09 kwietnia 2020 07:44

Uderzenie Hondą w drzewo

 
Uderzenie Hondą w drzewo źródło: PSP Gniezno

W środowy, późny wieczór doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu na drodze prowadzącej z Niechanowa w kierunku Wrześni. 

Do zdarzenia doszło 8 kwietnia chwilę przed godziną 23, kiedy to wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym - miało do niego dojść w między Mierzewem a Wódkami. Jak wynikało z informacji, samochód miał uderzyć w drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano samochód marki Honda Accord po uderzeniu w drzewo, którego kierujący został zakleszczony w środku i był nieprzytomny.

Przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do poszkodowanego, którego następnie wydobyto na zewnątrz i przekazano przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego. W poważnym stanie został on zabrany do szpitala.

Działania na miejscu trwały do późnej nocy, a przez ten czas droga była zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 źródło: OSP Niechanowo i PSP Gniezno


2 komentarzy

  • Link do komentarza Swój czwartek, 09 kwietnia 2020 17:48 napisane przez Swój

    Jakoś jeźdze tam drogą 10 lat i nie mam problemu aby wyjebać w drzewo ale zapewnie prędkość kierowcę zgubiła nowa droga zrobiona od Mierzewa do zakrętu w Wódkach. Za takie coś powinni od razu prawko zabierać kategorycznie. Prędkość gubi

  • Link do komentarza Endriu czwartek, 09 kwietnia 2020 09:25 napisane przez Endriu

    Późny wieczór droga mało używana i taki wypadek i znowu brawurowa jazda!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane