wtorek, 14 kwietnia 2020 10:18

Dziewiąty przypadek koronawirusa

 
Dziewiąty przypadek koronawirusa archiwum redakcji

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW we wtorkowy ranek, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 28 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa.

Wśród nich jest 45-letnia kobieta z powiatu gnieźnieńskiego, która jest hospitalizowana - przebywa w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu. Jak informuje gnieźnieński Sanepid, kobieta miała kontakt z osobą zakażoną. Jest to zarazem dziewiąty przypadek koronawirusa na terenie powiatu gnieźnieńskiego i jednocześnie drugi, w którym osoba zakażona przebywa w lecznicy.

Do wtorkowego rana w Wielkopolsce odnotowano 677 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 41 osób zmarło a 19 wyzdrowiało.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Piotr sufleta środa, 15 kwietnia 2020 19:12 napisane przez Piotr sufleta

    Witam oscienne miasteczka nawet male takie jak klecko dba o obywateli rozdaje maseczki a nasz prezydent gniezna co zrobil dla mieszkancow gniezna

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane