środa, 15 kwietnia 2020 10:13

Cztery nowe przypadki koronawirusa

 

W środowe przedpołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia COVID-19 w Wielkopolsce. Wśród nich jest 4 mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

Po godzinie 10 WUW poinformował o kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem. Na liście znajdują się cztery przypadki, które są z naszego regionu.

Jak podał WUW, są to: 48-letnia kobieta, przebywająca w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu oraz trzy kolejne kobiety w wieku 48, 53 i 49 lat, które znajdują się w izolacji domowej. Łącznie na terenie naszego powiatu jest już 13 osób, u których stwierdzono koronawirusa. 

Do tej pory w Wielkopolsce odnotowano już 750 przypadków zakażeń, z których 43 osoby zmarły a wyzdrowiało 25.

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Anonim środa, 15 kwietnia 2020 18:37 napisane przez Anonim

  A który pracodawca szczególnie prywatny dba o pracowników,pracownik jest po to by on pracodawca miał zysk, pozdrawiam

 • Link do komentarza aga środa, 15 kwietnia 2020 16:33 napisane przez aga

  Mniefrasobliwych i nieodpowiedzialnych pracodawców jest więcej m.in.w Poznaniu. Dlaczego nikt ich nie kontaktuje?

 • Link do komentarza Anonim środa, 15 kwietnia 2020 16:18 napisane przez Anonim

  Anonimowy podejrzewam, że w Gnieźnie jest nie jeden taki zakład w ktorym pracownicy nie mają dostępu do środków dezynfekujących, ani rękawiczek. Jeżeli pracownicy chcą się jakoś zabezpieczyć muszą kupić sobie wszystko na własną ręke.

 • Link do komentarza Kibic środa, 15 kwietnia 2020 15:49 napisane przez Kibic

  @Anonimowy!-może ty opowiedz o tym nieodpowiedzialnym pracodawcy. Masz tutaj okazję no i jesteś "anonimowy" :(

 • Link do komentarza Warszawska środa, 15 kwietnia 2020 11:14 napisane przez Warszawska

  W piątek musiałam przejechać Warszawską. Sądząc po tłumach, jakie się tam przewalały zupełnie jak w każdy inny przedświąteczny tydzień: miejsc parkingowych brak, człowiek obok człowieka przed cukierniami (to przecież niezbędne do życia, nieprawdaż?), otwarte niemal wszystkie sklepy, łącznie z ciuchami - cóż, nie dziwię się. Nie wiem, gdzie była policja. Ale skoro nie było policji, to teraz robotę będą mieli lekarze. I codziennie będzie kolejne +10 w powiecie gnieźnieńskim.

 • Link do komentarza Anonimowy środa, 15 kwietnia 2020 10:26 napisane przez Anonimowy

  Dlaczego nikt nie mówi o nieodpowiedzialnym pracodawcy jednego z zakładów pracy ? Zero środków higieny. Takie rzeczy powinno się rozpowszechniac jako przestroga dla innych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane