sobota, 18 kwietnia 2020 19:25

Oświadczenie sieci Biedronka ws. zamknięcia sklepu

 

Biuro prasowe sieci Biedronka postanowiło wydać oświadczenie w sprawie zamknięcia jednego ze sklepów na terenie Gniezna z powodu ujawnienia przypadku koronawirusa u jednego z pracowników marketu.

W związku z naszą poranną publikacją, związaną z uzyskaniem pozytywnego wyniku zakażenia u jednej z pracownic marketu przy ul. Roosevelta, a także zamknięcia sklepu, biuro prasowe sieci Biedronka zdecydowało się wydać w tej sprawie oświadczenie, które poniżej publikujemy:

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy ul. Roosevelta w Gnieźnie został zamknięty z powodu pozytywnego wyników testu u jednego z pracowników tego sklepu.

Sanepid poinformował nas o wyniku testu w piątek 17 kwietnia o godz. 23:30, a następnie zostały wdrożone wszystkie stosowne procedury obowiązujące w naszej firmie. Zgodnie z nimi sklep został przez nas niezwłocznie zamknięty. Wszyscy pozostali pracownicy tej placówki – zgodnie z zaleceniami Sanepidu – zostali poddani kwarantannie.

W sobotę 18 kwietnia sklep został poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i zostanie otwarty, gdy tylko będzie to możliwe.

Jednocześnie zapraszamy klientów na zakupy do sześciu pozostałych sklepów naszej sieci w Gnieźnie (przy ul. Biskupińskiej 31, ul. Paczkowskiego 18, ul. Witkowskiej 11A, ul. Mickiewicza 2, ul. Myśliwieckiej 74 przy skrzyżowaniu z Poznańską oraz przy Kostrzewskiego).

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Krykiet niedziela, 19 kwietnia 2020 10:02 napisane przez Krykiet

  Do klient. Nieprawda. Nie kupujemy. Nie lubimy produktów kiepskiej jakości, starego mięsa i wysokich cen. W pss społem dobry jest tylko majonez i powiew starego dobrego prlu
  .

 • Link do komentarza Anonimus sobota, 18 kwietnia 2020 22:12 napisane przez Anonimus

  A co z klientami?

 • Link do komentarza klient sobota, 18 kwietnia 2020 21:04 napisane przez klient

  A my, gnieźnianie kupujemy w Ziemowicie i naszych PSS. I tutaj zasilamy kasę.

 • Link do komentarza Anonim sobota, 18 kwietnia 2020 20:08 napisane przez Anonim

  Powinni zamknąć tą biedronke wtedy jak poszła ta dziewczyna na kwarantane bo już wtedy mieli podejrzenie A nie innych narażać na zakażenie.i gdzie tu mówić o bezpieczeństwie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane