niedziela, 19 kwietnia 2020 10:16

11 kolejnych przypadków koronawirusa

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych kilkunastu osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w niedzielne przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 80 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich 11 jest z powiatu gnieźnieńskiego - w sumie jest ich już 56.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w niedzielę 18 kwietnia,  jest osiem kobiet w wieku: 49, 52, 54, 53, 47, 55, 50, 48 lat, które nie są hospitalizowane i przebywają w izolacji w swoich domach. Ponadto zakażenie potwierdzono u trzech mężczyzn w wieku 49, 50 i 49 lat - wszyscy również przebywają w izolacji domowej. 

Do niedzielnego rana w Wielkopolsce odnotowano 978 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 50 osób zmarło a 63 wyzdrowiały.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza halo halo niedziela, 19 kwietnia 2020 11:28 napisane przez halo halo

    Czy maseczki z wiadomej firmy rozprowadzono w Gnieźnie. Czy te maseczki były dezynfekowane przed wprowadzeniem ich do obrotu. Czy do maseczek było dołączone ostrzeżenie o konieczności ich dezynfekcji przed użytkowaniem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane