niedziela, 19 kwietnia 2020 17:39

Kolejne 10 osób ze stwierdzonym koronawirusem

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w niedzielne popołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 42 przypadki osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich kolejnyc 10 jest z powiatu gnieźnieńskiego - tylko dziś przybyło ich 21, a w sumie jest ich już 66.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa w ostatnich godzinach, jest dziewięć kobiet w wieku: 50, 60, 48, 57, 58, 46, 50, 47 i 53 lat, które nie są hospitalizowane i przebywają w izolacji w swoich domach. Ponadto zakażenie potwierdzono u jednego mężczyzny w wieku 58 lat - również przebywa w izolacji domowej. 

Do niedzielnego rana w Wielkopolsce odnotowano 1020 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 51 osób zmarło a 63 wyzdrowiały.

5 komentarzy

 • Link do komentarza senior wtorek, 21 kwietnia 2020 18:18 napisane przez senior

  Żal mi was laicy, ciekawe, ze AIDS tak się nie baliście, jak zwykłej grypy. No i smierci się boicie. Ciekawe, dlaczego? Przecież każdego z was to czeka nieuchronnie!

 • Link do komentarza Anula Maćko wtorek, 21 kwietnia 2020 07:46 napisane przez Anula Maćko

  Morcin123, coś więcej ? chciałam zawiadomić w swojej sprawie w komisariacie w Gnieźnie i nikt mnie nie informował że u nich mogę się zarazić... Jeśli to prawda ci piszesz? A jeśli jest tak jak piszesz to czemu nikt o tym nie pisze dla naszego bezpieczeństwa

 • Link do komentarza Morcin123 poniedziałek, 20 kwietnia 2020 00:25 napisane przez Morcin123

  Bedzie sledztwo w sprawie pewnego przesteprzstwa przez policje vel millicje i sanepid w gnieznie za ukrywanie zarazy u siebie .

 • Link do komentarza Eleonora Chałupiec zez Gnizna niedziela, 19 kwietnia 2020 21:50 napisane przez Eleonora Chałupiec zez Gnizna

  Moi sąsiedzi są chorzy. Mają grypę. Przyjeżdża do nich policja i sprawdza czy w czasie kwarantanny są w domu. Widzę to, bo mieszkam z nimi. Ale oficjalnie nie wiem, że są chorzy, bo jak ktoś jest chory na grypę to jest to tajemnica państwowa. Moja sąsiadka kupuje sąsiadom w kwarantannie jedzenie i zostawia zakupy na ich wycieraczce, widzę to, bo mieszkam na tym samym piętrze ale to też jest tajemnica. Chyba chodzi o to żeby nikt nie wiedział, że w bloku są chorzy, łatwiej jest się wtedy zarazić. Lista zarażonych, która trafiła do sieci powinna być jawna. Powinna być ostrzeżeniem dla sąsiadów. W moim domu są chorzy. Muszę zachować szczególną ostrożność. Nie chcę mieć grypy. Uważam. Podsycanie strachu z jednoczesnym ograniczaniem informacji to wywoływanie strachu.

 • Link do komentarza Krysia niedziela, 19 kwietnia 2020 19:41 napisane przez Krysia

  Jedna baba drugiej babie szepneła najnowsze ploteczki na ucho w szatni i pod bramą i teraz gniezno widzi efekty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane