poniedziałek, 20 kwietnia 2020 10:11

Kolejny potwierdzony przypadek zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnym przypadku z powiatu gnieźnieńskiego, u którego uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w poniedziałkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 15 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich tylko jedna jest z powiatu gnieźnieńskiego. W sumie jest to już 67 osób w naszym regionie.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w poniedziałek 20 kwietnia,  jest kobieta w wieku 49 lat z powiatu gnieźnieńskiego, która nie jest hospitalizowana i przebywa w domu.

Do poniedziałkowego rana w Wielkopolsce odnotowano 1035 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 52 osoby zmarły, a 63 wyzdrowiały.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane