wtorek, 21 kwietnia 2020 10:18

4 nowe przypadki koronawirusa

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki we wtorkowe przedpołudnie poinformował o kolejnych osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak przekazał WUW 21 kwietnia po godzinie 10, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 18 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich 4 osoby są z powiatu gnieźnieńskiego - w sumie jest ich już 71.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa od wczoraj, są dwie kobiety w wieku 26 i 44 lat, które nie są hospitalizowane i przebywają w izolacji w swoim domu. Ponadto zakażenie stwierdzono u dwóch mężczyzn w wieku 54 i 41 lat - również pozostają w izolacji domowej.

Do poniedziałkowego popołudnia w Wielkopolsce odnotowano 1068 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 58 osób zmarło a 79 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane