wtorek, 21 kwietnia 2020 12:55

Policjant wśród zakażonych koronawirusem

 
Policjant wśród zakażonych koronawirusem archiwum redakcji

Jeden z funkcjonariuszy gnieźnieńskiej komendy ma dodatni wynik na obecność koronawirusa. Mężczyzna ten jednak nie był w pracy od półtora tygodnia.

We wtorkowe południe pojawiła się nieoficjalna informacja, jakoby wśród najnowszych przypadków z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 mieli być funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, a w związku z czym miano nałożyć kwarantannę na część personelu. 

Informację tę jednak udało się jednak potwierdzić tylko częściowo. Jak nam przekazano, wczoraj wieczorem informację o dodatnim wyniku badania na koronawirusa otrzymał jeden z gnieźnieńskich funkcjonariuszy z wydziału prewencji. Oficer prasowy asp. sztab. Anna Osińska poinformowała nas, że policjant ten nie był obecny w pracy od 11 kwietnia. 

W sprawie dodano nam jedynie, że Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie pracuje normalnie i podejmuje bieżące interwencje. Dotyczy to również podległych jej jednostek w powiecie, z którymi (z uwagi na sytuację epidemiologiczną) ograniczone zostały bezpośrednie kontakty. Szczegóły sytuacji w KPP Gniezno mają zostać podane w późniejszym czasie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane