środa, 22 kwietnia 2020 10:09

Kolejne przypadki koronawirusa - pacjentki przebywają w szpitalu

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w środowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 16 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich 2 są z powiatu gnieźnieńskiego - w sumie jest ich już 73.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10 w środę 22 kwietnia, są dwie kobiety w wieku 85 i 88 lat, które są hospitalizowane i przebywają Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu

Do środowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1097 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 62 osoby zmarły, a 93 wyzdrowiały.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Rafik czwartek, 23 kwietnia 2020 01:12 napisane przez Rafik

    tak tak Redaktor na pewno 88 lat i pracuje kobieta w polanexie . Czytasz czy tylko patrzysz na tekst

  • Link do komentarza Agat środa, 22 kwietnia 2020 23:25 napisane przez Agat

    Redatkorze....te kobiety mają 85 i 88 lat. Zalecam uwazne czytanie

  • Link do komentarza Redatkor środa, 22 kwietnia 2020 13:26 napisane przez Redatkor

    Pracownice Polanexu ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane