piątek, 24 kwietnia 2020 10:20

3 nowe przypadki zakażeń koronawirusem

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w piątkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 68 przypadków osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich trzy są z powiatu gnieźnieńskiego - w sumie jest ich już 76 w naszym regionie.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa w ciągu ostatnich godzin, jest trzech mężczyzn w wieku 63, 52 i 23 lat. Wszyscy nie są poddawani hospitalizacji i przebywają w izolacji domowej. 

Do piątkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1234 przypadki zakażenia koronawirusem, z czego 71 osoby zmarły, a 115 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane