piątek, 24 kwietnia 2020 16:49

Wydział komunikacji wydłuża godziny pracy

 
Wydział komunikacji wydłuża godziny pracy archiwum redakcji

Ze względu na zgłaszane przez mieszkańców sygnały o konieczności zwiększenia dostępności do Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego będzie pracować dłużej.

Od 27 kwietnia wydział obsługiwać będzie klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-16.00. Przypomina się jednocześnie, że ze względu na wprowadzenie przez rząd stanu epidemii oraz dodatkowych obostrzeń niezbędnych do powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, obsługa klientów Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego odbywa się drogą elektroniczną oraz poprzez stacjonarną skrzynkę podawczą, znajdującą się w wejściu do starostwa.

Należy także zaznaczyć, iż osoby, które muszą odebrać stały dowód rejestracyjny ze względu na konieczność wyjazdu za granicę, proszone są o składanie odpowiednich wniosków w skrzynce podawczej przy wejściu do urzędu lub kontakt z wydziałem drogą telefoniczną. Nadal rejestrowane będą w pierwszej kolejności pojazdy spełniające szczególnie ważną rolę społeczną. Ponadto, w przypadku konieczności odbioru prawa jazdy przez zawodowych kierowców, należy również osobiście kontaktować się z pracownikami urzędu pod numerem telefonu 61 424 07 08. Pozostałe osoby proszone są o przesłanie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zamieszczenie w treści zgody na wysłanie druku prawa jazdy tradycyjną pocztą, z podaniem adresu zamieszkania.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kiniu wtorek, 28 kwietnia 2020 08:11 napisane przez Kiniu

    Najpierw lament urzednikow w mediach a teraz wydluzony czas pracy smieszne to wszystko. Tak sie dba o swoich ludzi w magistracie. Niedlugo pozostale urzedy tez przedluza prace zeby nie robic redukcji etetow.

  • Link do komentarza Tomtom poniedziałek, 27 kwietnia 2020 19:22 napisane przez Tomtom

    Od 2 dni praktycznie caly dzień proboje sie dodzwonić do wydziału komunikacji. Bez skutku. Skandal

  • Link do komentarza Obserwator piątek, 24 kwietnia 2020 19:02 napisane przez Obserwator

    Głupoty kontakt telefoniczny!!! nikt nie odbiera telefonu kilkadziesiąt razy ,kilka dni próbowałem się dodzwonić i nic!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane