poniedziałek, 27 kwietnia 2020 11:05

Zaginął gnieźnianin

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego, 43-letniego mieszkańca Gniezna

Niestety, w krótkim czasie po opublikowaniu komunikatu Policji dowiedzieliśmy się, że ciało 43-letniego mieszkańca Gniezna odnaleziono w rejonie Wągrowca.

W piątek, 24 kwietnia 2020 roku około godziny 19:30 wyszedł z mieszkania, odjechał motorem marki BMW i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony jest średniej budowy ciała, ma 180 cm wzrostu, włosy krótkie, ciemne. Ubrany jest w strój motocyklowy.

Dzisiaj, tj. 27 kwietnia br. na moście na obwodnicy Wągrowca odnaleziono motocykl, którym poruszał się zaginiony.

Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Sławomira Wiśniewskiego o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie - ulica Jana Pawła II 2, tel. (61) 426-03-07 lub z oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 61 426-02-11, telefon alarmowy 112.

1 komentarz

  • Link do komentarza Elwira środa, 29 kwietnia 2020 09:20 napisane przez Elwira

    Ktoś powinien się zająć sprawą to bardzo dziwne że tak nagle motocykl stał na obwodnicy dwa dni i nikt tego nie zauważył ?? A ciało w innym miejscu ? Podejrzane szkoda człowieka taki to był miły człowiek dusza .....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane