środa, 29 kwietnia 2020 10:23

3 potwierdzone nowe zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach z powiatu gnieźnieńskiego, u których uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w środowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 23 przypadki osób, u których badania laboratoryjne potwierdziły koronawirusa. Wśród nich 3 są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 146.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w środę 29 kwietnia, jest dwóch mężczyzn w wieku 35 i 72 lat - nie są hospitalizowani i przebywają w izolacji w swoich domach. Trzecią osobą jest kobieta w wieku 62 lat.

Do środowego rana w Wielkopolsce odnotowano 1399 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 85 osób zmarło, a 221 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane