czwartek, 30 kwietnia 2020 10:09

1 nowy przypadek zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnej osobie z powiatu gnieźnieńskiego, u której uzyskano dodatni wynik na obecność COVID-19.

Jak poinformował WUW w czwartkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejnych 21 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich jedna jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 147.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w czwartek 30 kwietnia, jest mężczyzna w wieku 18 lat, który nie jest hospitalizowany i przebywa w izolacji domowej. 

Jednocześnie, jak udało się nam ustalić, wczoraj odnotowany przypadek zakażenia u 62-letniej kobiety - osoba ta nie przebywa w szpitalu w Słupcy, ale znajduje się w izolacji domowej.

Do czwartkowego rana w Wielkopolsce odnotowano 1436 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 86 osób zmarło, a 248 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane