niedziela, 03 maja 2020 13:12

4 nowe przypadki koronawirusa

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich cztery przypadki są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW w niedzielne, wczesne popołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 24 przypadki osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 4 są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 159.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 13:00 w niedzielę 3 maja, są trzy kobiety w wieku 25, 21 i 81 lat, które nie są hospitalizowane i przebywają w izolacji domowej. Czwarty przypadek to mężczyzna w wieku 47 lat, który również przebywa w izolacji domowej.

Do niedzielnego południa w Wielkopolsce odnotowano 1518 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 94 osób zmarło, a 328 zostało wyleczonych.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane