poniedziałek, 04 maja 2020 10:15

Dwa nowe przypadki zakażenia. Jeden w domu seniora

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich dwa przypadki są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW w poniedziałkowe, przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 11 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 2 są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 161.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w poniedziałek 4 maja, są dwie kobiety. Jedna w wieku 43 lat przebywa w izolacji domowej. Druga w wieku 84 lat znajduje się w izolacji w domu seniora

Do poniedziałkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1529 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 94 osób zmarło, a 340 zostało wyleczonych.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza zabawa poniedziałek, 04 maja 2020 14:39 napisane przez zabawa

    Słyszałem ostatnio, że nasz dzieci na podwórku, mają już aktualną "wyliczankę", w czasie zabawy w "państwa". A odliczają sobie tak: Grypa, chrypa, korona, wirus a na koniec wielki świrus, na kogo wypadnie na tego bęc. I jakimś tam patykiem jeden z nich rzuca sobie w górę, a pozostali rozbiegają się jak najdalej od koła. Jakie te dzieciaki pomysłowe. Prawda?

  • Link do komentarza Agi2905 poniedziałek, 04 maja 2020 12:38 napisane przez Agi2905

    A w który Domu Seniora ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane