wtorek, 05 maja 2020 10:26

Trzy kolejne przypadki zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich trzy przypadki są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW we wtorkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 61 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 3 są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 164.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 we wtorek 5 maja, jest dwóch mężczyzn w wieku 36 i 52 lat, którzy nie są hospitalizowani i przebywają w domach. Trzecia osoba to dziecko (chłopak), które również przebywa w izolacji domowej.

Do wtorkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1590 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 96 osób zmarło, a 364 zostało wyleczonych.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane