środa, 06 maja 2020 10:43

2 nowe zakażenia w powiecie

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich dwa przypadki są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW w środowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 12 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich dw są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 165.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w środę 6 maja, jest dwóch mężczyzn w wieku 57 i 40 lat, którzy nie są hospitalizowani i przebywają w domach. Ponadto, jak poinformował WUW, wczorajszy przypadek dziecka z zakażeniem był zdublowany i został usunięty z rejestru.

Do środowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1610 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 102 osoby zmarły, a 408 zostało wyleczonych.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane