czwartek, 07 maja 2020 10:18

4 nowe przypadki koronawirusa

 
4 nowe przypadki koronawirusa archiwum redakcji

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich cztery przypadki są z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW we wtorkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 23 przypadki osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 4 są z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 169.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w czwartek 7 maja, są trzy kobiety w wieku 59, 64 i 50 lat, które nie są hospitalizowane i przebywają w domach. Czwarta osoba to dziecko (chłopak), które również przebywa w izolacji domowej.

Do czwartkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1639 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 104 osoby zmarły, a 430 zostało wyleczonych.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane