czwartek, 07 maja 2020 13:55

Kopał psa na spacerze - teraz za to odpowie

 

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie znęcania się nad psem, które było kopane podczas spaceru. O sprawie informowaliśmy wczoraj.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, funkcjonariusze otrzymali informację w miniony wtorek wieczorem, że na os. Orła Białego widziano mężczyznę, który wyprowadzał na spacer psa i go kopał. Na miejscu świadek zdarzenia przedstawił mundurowym film, na którym udało się całą sytuację nagrać. 

Wkrótce też udało się ustalić właścicielkę psa, która - jak się wkrótce okazało - do 2025 roku ma sądowy zakaz posiadania zwierząt. - W mieszkaniu nie przebywał 39-letni partner kobiety, który wcześniej był z nim na spacerze i to on najprawdopodobniej znęcał się nad czworonogiem. Zwierzę, około 3 miesięczny pies w typie owczarek kaukaski zostało przez inspektora TOZ odebrane i umieszczone w hotelu dla psów w Wymysłowie. Niebawem zostanie podjęta decyzja co do dalszego jego losu - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP Gniezno.

Wczoraj także przyjęto zawiadomienie o znęcaniu się nad czworonogiem, a w sprawie wszczęto dochodzenie. Za to przestępstwo może grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

  

3 komentarzy

  • Link do komentarza Sprawiedliwy środa, 13 maja 2020 21:10 napisane przez Sprawiedliwy

    Hej Osa, ten zwyrodnialec i jego równie zwyrodniała konkubina mają sądowe zakazy posiadania zwierząt za wcześniejsze złe traktowanie zwierząt, niestety polskie sądy nie robią nic i żadna kara zasądzona wcześniej nie została wykonana, co najgorsze ta patologia ma pod opieką czwórkę dzieci i zapewnie tak traktują te dzieci jak psa ale kuratorzy sądowi z Gniezna i OPS gniezno nie widzą problemu wszystko jest Ok, tak działa polskie prawo, dzieci zostały wzięte przez patologię z domu dziecka by patole mogli żyć z 500+ a wcześniej sąd zabrał zwyrodnialcom dzieci i oddał im z powrotem, masakra !!! Jeśli mają nadal dzieci niezwłocznie trzeba im te dzieci zabrać, jeszcze niedawno patole i zwyrodnialcy mieszkali w biskupicach gm. Pobiedziska !!!

  • Link do komentarza mirek poniedziałek, 11 maja 2020 15:02 napisane przez mirek

    praca w schronisku wynagrodzenie miesięczne 0zł!!!

  • Link do komentarza Osa czwartek, 07 maja 2020 20:32 napisane przez Osa

    A to idiota. Dożywotni zakaz posiadania zwierząt. I dzieci.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane