niedziela, 10 maja 2020 08:03

Nocny wypadek pod Niechanowem

 
Nocny wypadek pod Niechanowem źródło: OSP Niechanowo

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z soboty na niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 260.

Do wypadku doszło 10 maja, około godziny 3 w nocy. Jak wynika z nieoficjalnych na tę chwilę informacji, na prostym odcinku DW 260 między Żelazkowem a Niechanowem, samochód dostawczy uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyło zadysponowane OSP Niechanowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku i uszkodzony pojazd. Jedna osoba, która podróżowała samochodem, została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Niechanowo

2 komentarzy

  • Link do komentarza gość niedziela, 10 maja 2020 21:36 napisane przez gość

    między Żelazkowem a Niechanowem-mówi samo za siebie.To kiedy ta droga w końcu bezpieczna?Jestem ostrożnym kierowcą i trzeba tam bardzo uważać

  • Link do komentarza szofer niedziela, 10 maja 2020 09:22 napisane przez szofer

    Droga prosta, jak drut, więc albo zasłabnięcie kierowcy, zaśnięcie,defekt pojazdu lub alkohol czy narkotyki. wszystkie przyczyny niebezpieczne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane