niedziela, 10 maja 2020 18:09

Zderzenie motocykli w Lesie Jelonek

 

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło na szosie witkowskiej w niedzielne popołudnie. Droga na miejscu była przez pewien czas zablokowana.

Do zdarzenia doszło 10 maja po godzinie 17 na drodze wojewódzkiej nr 260. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku szosy, podczas manewru wyprzedzania, doszło do zahaczenia jednego motocykla o inny (jadący z tzw. koszem), w wyniku czego ten drugi przewrócił się na drogę, a podróżujący nim kobieta i mężczyzna upadli na jezdnię. 

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Niechanowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku. Zadysponowane zespoły ratownictwa medycznego opatrzyły poszkodowanych i przewiozły ich do szpitala na dalsze badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na DW 260 był zablokowany.


5 komentarzy

 • Link do komentarza Vespa wtorek, 12 maja 2020 15:40 napisane przez Vespa

  Wszystko przez te sakwy i frędzle. Jaki to badziew.

 • Link do komentarza Motocyklista poniedziałek, 11 maja 2020 07:03 napisane przez Motocyklista

  Gdyby nie "p***b" na crosie nikomu by się nic nie stało, ale guwnażeria głodna wrażeń kupuje sobie motory którymi nie umie się poruszać, a pretęsje macie do nic nie winnych ludzi

 • Link do komentarza Jacek poniedziałek, 11 maja 2020 00:05 napisane przez Jacek

  Tym crossem to nie ten co dzisiaj jezdził po Witkowie chodnikami bez kasku.. Bo jakis pojeb na crossie dzis terroryzował Witkowo

 • Link do komentarza Mateusz niedziela, 10 maja 2020 23:09 napisane przez Mateusz

  czyli rozpoczęli sezon starym sposobem

 • Link do komentarza Radek niedziela, 10 maja 2020 18:26 napisane przez Radek

  A też dzisiaj po Niechanowie jeździli jak takie poj... i długo nie trzeba było czekać....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane