niedziela, 10 maja 2020 22:08

Pożar w kamienicy przy ul. Jeziornej

 

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze mieszkania, który miał nastąpić w budynku przy ul. Jeziornej w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 10 maja, około godziny 21:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, mieszkańcy budynku wielorodzinnego zauważyli pożar, który miał się pojawić w jednym lokali na górnej kondygnacji trzypiętrowej kamienicy. 

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły od razu do ewakuacji części pomieszczeń i poszukiwania sparaliżowanej osoby, która miała znajdować się w jednym z lokali zagrożonym pożarem. Jak się wkrótce okazało, przebywała ona w innym mieszkaniu i była bezpieczna. Jednocześnie też przystąpiono do akcji gaśniczej w pomieszczeniu objętym pożarem - po kilku chwilach ogień był ugaszony, a spalone elementy wyposażenia wyrzucono na podwórko w celu ich dogaszenia. 

W wyniku zdarzenia nikt na szczęście nie odniósł obrażeń. Na miejscu obecne były również dwa patrole policji. Na czas prowadzonej akcji przejazd ul. Jeziorną został zablokowany.

3 komentarzy

  • Link do komentarza An7a poniedziałek, 11 maja 2020 09:20 napisane przez An7a

    Jeziorna,ta wąska ulica przy dojściu do przychodni porostu szpeci. Nie wiem kto tam mieszka,nie oceniam ale wygląda jak slamsy.Jak ktoś mógł dopuścić do takiego stanu tych kamienic!!!

  • Link do komentarza mieszkaniec niedziela, 10 maja 2020 23:38 napisane przez mieszkaniec

    I bardzo zaniedbanych!

  • Link do komentarza s niedziela, 10 maja 2020 22:19 napisane przez s

    Jedna z najbrzydszych miejskich kamienic

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane