poniedziałek, 11 maja 2020 10:29

1 nowy przypadek zakażenia

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich jedna jest z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW we wtorkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 25 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 1 jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 170.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w poniedziałek 11 maja, jest mężczyzna w wieku 40 lat, który nie jest hospitalizowany i przebywa w izolacji domowej. 

Do poniedziałkowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1697 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 117 osób zmarło, a 520 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane