środa, 13 maja 2020 10:19

Kolejny przypadek koronawirusa

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych osobach, u których potwierdzono obecność COVID-19. Wśród nich jedna jest z powiatu gnieźnieńskiego.

Jak poinformował WUW w środowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski potwierdzono kolejne 11 przypadków osób, u których badania laboratoryjne ujawniły koronawirusa. Wśród nich 1 jest z powiatu gnieźnieńskiego - łącznie jest ich już 171.

Wśród osób, u których potwierdzono koronawirusa do godziny 10:00 w środę 13 maja, jest kobieta w wieku 27 lat, która nie jest hospitalizowana i przebywa w izolacji domowej. 

Do środowego ranka w Wielkopolsce odnotowano 1721 przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 125 osób zmarło, a 579 wyzdrowiało.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane