niedziela, 24 maja 2020 21:54

Uderzenie w bariery na zjeździe z S5

 
Uderzenie w bariery na zjeździe z S5 źródło: OSP Łubowo

W niedzielne popołudnie służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którgo doszło na węźle drogi ekspresowej Gniezno Południe.

Do zdarzenia doszło 24 maja, po godzinie 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na zjeździe z drogi ekspresowej w kierunku Gniezna, kierujący pojazdem marki Toyota utracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne. 

Na miejsce przybyło OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Jak się okazało, nikt nie odniósł w zdarzeniu obrażeń i nie wymagano pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Jest to już kolejne zdarzenie tego typu na tym odcinku drogi, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane