poniedziałek, 25 maja 2020 07:29

Głosuj na podwórko dla szkoły w Goślinowie!

 
Głosuj na podwórko dla szkoły w Goślinowie! archiwum redakcji

Szkoła Podstawowa w Goślinowie wystartowała w konkursie na Podwórko Talentów Nivea w swojej wsi. Każdy może oddać głos i pomóc w zwycięstwie.

Kilka lat temu w podobnym konkursie wystartowali mieszkańcy Osińca położonego tuż za południowo-wschodnią granicą Gniezna. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się z sukcesem dopiąć swego. Teraz do zmagań ruszyło Goślinowo, położone tuż za granicą miasta od strony północnej. 

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej w Goślinowie wystartowała w tegorocznej edycji Podwórka Talentów Nivea i liczy na wsparcie wszystkich mieszkańców, nie tylko gminy Gniezno, ale także i samego miasta. Liczy się każdy punkt!

Jak głosować? Wystarczy wejść na stronę akcji https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/70-goslinowo i, podobnie jak w poprzednich edycjach, zarejestrować się i oddać w ten sposób oddać głos na wybraną lokalizację.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane