środa, 27 maja 2020 13:44

Poszukiwany wpadł z narkotykami

 
Poszukiwany wpadł z narkotykami źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Wydziału Kryminalnego gnieźnieńskiej jednostki zatrzymali 25-letniego mieszkańca Gniezna, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna miał przy sobie tabletki ecstasy.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 26 maja 2020 roku. 25-latek poszukiwany był przez funkcjonariuszy na podstawie zarządzenia gnieźnieńskiego wymiaru sprawiedliwości celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.

Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie Gniezna. W trakcie wykonywania czynności, funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka woreczków, w których znajdowały się tabletki ecstasy. Badanie narkotesterem potwierdziło, że są to środki odurzające.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W środę 27 maja usłyszał zarzut posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do Zakładu Karnego w Gębarzewie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane