środa, 03 czerwca 2020 15:38

Szkoła Języków Obcych Freedom z pierwszym miejscem w plebiscycie Orły Kształcenia

  Artykuł sponsorowany

Zajęcie pierwszego miejsca w ogólnopolskim plebiscycie Orły Kształcenia, to dla całego zespołu Szkoły Języków Obcych Freedom przy ul. Dąbrówki 8 w Gnieźnie ogromna radość.

W powyższym konkursie wyróżnienia są przyznawane nie za najlepszy debiut czy np. pomysł na biznes, ale za to w jaki sposób takie usługi oceniają klienci. Punktacja przyznawana jest właśnie na podstawie badania opinii klientów na temat danej firmy. W procesie weryfikacyjnym jest sprawdzana także wiarygodność tych ocen. 

- Bycie ocenianym przez innych jest zawsze trudnym i stresującym doświadczeniem. Ta nagroda, to można by rzec swoiste ukoronowanie wykonanej przez nas nie tylko w całym poprzednim roku, ale i we wcześniejszych latach pracy - mówi dyrektor Freedom Damian Królicki i dalej dodaje: - Cieszymy się że przeszliśmy taką weryfikację pomyślnie. Jest ona dla nas wyróżnieniem szczególnym, dlatego że w plebiscycie są brane pod uwagę placówki wyłącznie z branży edukacyjnej w danej miejscowości. Dziękuję wszystkim naszym klientom za tak wysoką ocenę jakości naszych usług. Wszystkim lektorom i obsłudze sekretariatu gratuluję i również składam podziękowania za cały włożony trud i zaangażowanie.

Szkoła Języków Obcych Freedom przy ul. Dąbrówki 8 przygotowała w tym roku specjalną ofertę wakacyjnych kursów języka angielskiego i niemieckiego 50% dofinansowaniem.

 

    50% dofinansowania na wakacyjne kursy online - dowiedz się więcej    

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane