wtorek, 30 czerwca 2020 07:52

Firma RSSERWIS zaprasza na darmowe odgrzybianie klimatyzacji

  Artykuł sponsorowany
Firma RSSERWIS zaprasza na darmowe odgrzybianie klimatyzacji zdjęcie nadesłane

RSSERWIS to nowoczesny w pełni wyposażony warsztat samochodowy, który wykonuje kompleksowo usługi z pasją i zaangażowaniem. Świadczy pełen zakres usług i napraw związanych z obsługą samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych w tym także napraw blacharskich.

Firma mieści się na ulicy Gdańskiej 109 w Gnieźnie i zaprasza na darmową usługę odgrzybiania klimatyzacji w miesiącu czerwcu. Drodzy klienci chcemy abyście oddychali zdrowym i czystym powietrzem w swoim aucie oraz czuli się bezpiecznie dlatego zapraszamy na bezpłatne ozonowanie aut.

Ozonowanie to proces polegający na usuwaniu niepożądanych zapachów, bakterii, pleśni, grzybów oraz alergenów, będący metodą bezpieczną, skuteczną i ekologiczną. Nieprzyjemny zapach wydostający się z kanałów wentylacyjnych podczas pracy klimatyzacji to spory dyskomfort podczas jazdy. I choć woń z pewnością jest uciążliwa, to wcale nie stanowi głównego problemu. Główny problem jest niewidoczny i dotyczy bakterii. Mikroorganizmy powodujące choroby wraz z powietrzem dostają się do płuc pasażerów, co w przypadku skrajnie zaniedbanej klimatyzacji może być nawet niebezpieczne dla zdrowia.

Warto pamiętać o tym, że odgrzybianie klimatyzacji powinno być połączone z wymianą filtra pyłkowo-kabinowego. Ceny takich filtrów zaczynają się już od 20 złotych a wkład do popularnych modeli samochodów to koszt ok 40 zł za wersję papierową i ok. 70 zł za odmianę z aktywnym węglem. Ten ostatni jest szczególnie polecany alergikom. Filtry można zakupić i wymienić je we firmie RSSERWIS.

Firma zajmuję się też serwisem klimatyzacji, oferuję pełną obsługę z zakresu diagnostyki i naprawy klimatyzacji samochodowych. Uzupełnia czynnik chłodzący, a w razie potrzeby usprawnia układ, który z jakiejś przyczyny przestał działać. Zakład posiada gaz do starszych jak i nowszych aut. Przeprowadza test nieszczelności układu, lokalizuje źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury przeznaczonej do wykrycia wszelkich nieszczelności.

W jednym miejscu możecie Państwo oprócz odgrzybiania, wymiany filtra pyłkowo-kabinowego oraz serwisu klimatyzacji, dokonać bieżących napraw swojego samochodu, diagnostyki usterek mechanicznych, ustawić geometrię kół, wymienić i wyważyć opony oraz przechować komplet opon, dokonać obowiązkowego corocznego badania technicznego na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów RSAUTO.

Do każdego przeglądu technicznego Twojego pojazdu gratis otrzymujecie do wyboru:

  •  diagnostyka komputerowa, lub
  •  odgrzybianie klimatyzacji, lub
  •  wymiana gaśnicy samochodowej na nową

Czekając na wykonanie usługi można miło i komfortowo spędzić czas przy kawie, herbacie, prasie, oraz TV w poczekalni w biurze obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy

RSSERWIS

Ul. Gdańska 109

62-200 Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane