poniedziałek, 29 czerwca 2020 12:25

Potrącenie na ul. Chrobrego

 

W poniedziałkowy ranek na ul. Chrobrego doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych. Sprawca został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło 29 czerwca, przed godziną 9. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Opel Meriva, jadąc od strony ul. Łubieńskiego w kierunku ul. Lecha, na przejściu dla pieszych koło teatru potrącił kobietę znajdującą się na pasach.

W wyniku tego 63-letnia poszkodowana doznała potłuczeń, a przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał ją na miejscu - po tym została zwolniona do domu.

Kierowca, którym okazał się być 63-letni mieszkaniec gminy Czerniejewo, za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany 500-złotowym mandatem. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 01 lipca 2020 09:04 napisane przez mieszkaniec

  Krzysztof, znam wiele przypadków ukarania mandatem kierowców za rozmowę w czasie jazdy, a nie słyszałem o pieszym, któremu wlepiono mandat za gadanie przez komórkę na przejściu. Zresztą co to za komentarz usprawiedliwiający pieszych twierdząc, że kierowcy też przekraczają prawo? I co to ma do istoty sprawy?

 • Link do komentarza Tempo 30 środa, 01 lipca 2020 08:26 napisane przez Tempo 30

  Czy przejście dla pieszych było w ciągu dnia doświetlone?

 • Link do komentarza Krzysztof wtorek, 30 czerwca 2020 21:33 napisane przez Krzysztof

  Szofer ale bzdury piszesz, mniej więcej to samo można napisać o kierowcach, z tymi telefonami przy uchu i nie uwadze na przejściu, i jeszcze wiele innych by się znalazło.

 • Link do komentarza szofer poniedziałek, 29 czerwca 2020 12:50 napisane przez szofer

  Żal mi kobiety, ale jako kierowca jestem zdecydowanie przeciwny prawu wtargnięcia na jezdnię przez pieszych i obwiniania kierowców za potrącenie takich łażących byle jak mistrzów. Piesi tak się teraz zachowują, ze nie patrzą w ogóle na jednię, tylko wchodzą jak takie kaczki, często trzymając w przy uchu telefon komórkowy. O jadących rowerzystach przez przejście nie wspomnę, bo to nagminne. Nawbijali pieszym do głowy, ze sa panami na jezdni i najczęściej to oni wymuszają pierwszeństwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane