poniedziałek, 29 czerwca 2020 14:23

Zamknięcie ul. Budowlanych

 
Zamknięcie ul. Budowlanych archiwum redakcji

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  informuje, iż  w dniach 1 - 2 lipca na ul. Budowlanych prowadzone będą prace naprawcze, przez co zamknięty będzie przejazd tą drogą.

Jak przekazało PWiK, w środę i czwartek od godz. 8:00 do godz. 17:00 nastąpi naprawa kolektora sanitarnego w ul. Budowlanych (na wysokości budynku nr 33) w Gnieźnie.

W związku z robotami naprawczymi będzie całkowicie zamknięty pas jezdni między ul. Staszica a ul. Roosevelta. W związku z tym zmieni się też trasa niektórych linii autobusowych MPK - 8, 9 i 17 pojadą przez ul. Staszica z pomięciem przystanków Budowlanych I i Roosevelta III - zatrzymywać się one będą na przystanku przy ul. Staszica.

PWiK przeprasza za zaistniałe utrudnienia i w przypadku jakichkolwiek pytań prosi dzwonić pod tel. nr 61 424 59 13, 61 424 59 23 lub 669 606 758.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane