poniedziałek, 29 czerwca 2020 15:45

Strażacy uwolnili psa, który zawisł na płocie

 
Strażacy uwolnili psa, który zawisł na płocie źródło: OSP Kiszkowo

W nocy z niedzieli na poniedziałek druhowie z OSP Kiszkowo zostali zadysponowani do zdarzenia, które miało miejsce w jednym z gospodarstw nieodległym Węgorzewie.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca przed północą. Jak wynikało ze zgłoszenia, na płocie jednej z posesji pies zawisł na elemencie ogrodzenia i nie mógł się z niego uwolnić.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastęp przystąpił do oswabadzania czworonoga, którego nie można było do tej pory uwolnić. Dokonano tego za pomocą narzędzi hydraulicznych, dzięki czemu już wkrótce można było go wydobyć z zakleszczenia - następie pies został przekazany przybyłemu lekarzowi weterynarii. Na miejscu obecna była również policja.

źródło: OSP Kiszkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane