poniedziałek, 29 czerwca 2020 16:14

Zwierzę wpadło do zbiornika - potrzebna była pomoc straży

 
Zwierzę wpadło do zbiornika - potrzebna była pomoc straży źródło: OSP Modliszewo

Do nietypowej interwencji zostali wezwani w nocy strażacy z OSP Modliszewo, których poproszono o pomoc w wyciągnięciu bydła ze zbiornika.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałkową noc 29 czerwca, kiedy to druhów wezwano do jednego z gospodarstw w Modliszewku. Tam to, jak się wkrótce okazało, jedna ze sztuk hodowanego tam bydła wpadła do zbiornika na nieczystości.

Zwierzę nie mogło się samo wydostać z uwagi na głębokość zbiornika, a także problemy mieli z tym gospodarze. Poproszeni zostali strażacy przede wszystkim oświetlili miejsce zdarzenia, które ułatwiło prowadzoną akcję ratunkową - wkrótce też udało się wydobyć zmęczone zwierzę na powierzchnię.

 

źródło: OSP Modliszewo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane