wtorek, 30 czerwca 2020 13:21

Podjechał umyć auto, a przy okazji... podrzucił śmieci

  UM (opr)
Podjechał umyć auto, a przy okazji... podrzucił śmieci źródło: UM

Wyjątkowo małą wyobraźnią popisał się jeden z mieszkańców Gniezna, który podjechał na myjnię samochodową i korzystając z okazji, wyrzucił z pojazdu odpady.

Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę, kiedy to około godziny 17 do Straży Miejskiej w Gnieźnie wpłynęło zgłoszenie o zalegających śmieciach na jednej z myjni bezobsługowych na Os.Tysiąclecia. Wśród nich znajdowały się m.in. elementy komputera oraz wieszaki na odzież.

Funkcjonariuszom zajęło kilkadziesiąt minut, aby zidentyfikować sprawcę wykroczenia poruszającego się Oplem Zafirą. Po tym jak ustalono jego miejsce pobytu, rano otrzymał wezwanie do stawiennictwa w siedzibie Straży Miejskie.

Za podrzucanie odpadów widocznych na zdjęciu sprawca otrzymał mandat w wysokości 500 złotych i musiał po sobie posprzątać. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane