sobota, 25 lipca 2020 12:21

Wypadek na ul. Osiniec

 

W sobotnie południe na skrzyżowaniu ul. Osiniec z ul. Kawiary doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 25 lipca, kwadrans przed południem. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu Nissanem, nadjeżdżającemu od strony ul. Pod Trzema Mostami i doprowadził do zderzenia bocznego.

Na miejsce zdarzenia przybyła JRG Gniezno oraz OSP Zdziechowa, która akurat prowadziła zabezpieczenie na terenie miasta. Kierujący pojazdem Nissanem i Oplem wyszli z pojazdów o własnych siłach. Pasażerka drugiego z aut, z uwagi na podejrzenie urazu kręgosłupa, została wydobyta po rozcięciu karoserii samochodu i przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. Okoliczności wypadku ustali policja.

 


6 komentarzy

 • Link do komentarza Kiniu niedziela, 26 lipca 2020 11:39 napisane przez Kiniu

  Rondo tam nie jest potrzebne. Wyjeżdżając z ulicy Kawiary jest znak Stop. Wystarczy dostosować się do znaków i nie będzie wypadków. Jeżdżę ta ulica prawie codziennie i nie raz widziałem wymuszenie przejazdu przez pojazdy wyjeżdżające z Kawiar. A widoczność jest naprawdę dobra. Noga z gazu i jazda zgodnie z przepisami.

 • Link do komentarza rowerzysta niedziela, 26 lipca 2020 09:05 napisane przez rowerzysta

  Skrzyżowanie jest oznakowane poprawnie. Kierowcy nie uważają. Na każdym skrzyżowaniu nie może być ronda.

 • Link do komentarza marek niedziela, 26 lipca 2020 05:27 napisane przez marek

  Prosta droga zachęca do jazdy z dużą prędkością, kierowcy, którzy chcą szybko przeskoczyć od strony schroniska do kawiar (i w drugą stronę) mają problem. Nie ma ronda, pozostają już chyba tylko spowalniacze, albo policja z mandatami ale oni są zajęci umarzaniem spraw.

 • Link do komentarza Jam_Jest sobota, 25 lipca 2020 21:57 napisane przez Jam_Jest

  Ad:avalon: Najlepiej jak na każdym skrzyżowaniu bedzie policjant kierujacy ruchem. Czlowieku, ktos tym ludziom wydal prawojazdy, i chyba nie za kaczke?

 • Link do komentarza Marco sobota, 25 lipca 2020 21:19 napisane przez Marco

  Dokładnie tyle miejsca to rondo skromne by zmieścili, choć na Roosevelta z Reymonta rondo zrobili takie że od strony jankowa kierowcy wlatują jakby jechali S5, więc może światła z pomiarem prędkości

 • Link do komentarza avalon sobota, 25 lipca 2020 15:51 napisane przez avalon

  Dlaczego na tej nowej ulicy nie wybudowano rond na skrzyżowaniach? Fajnie że jest ta ulica ale skrzyżowania to tragedia i nędza. Będzie jeszcze gorzej jak ruch tam się zwiększy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane