poniedziałek, 27 lipca 2020 10:46

Zdarzenie drogowe na przejeździe

 

W poniedziałkowe przedpołudnie na szosie prowadzącej z Gniezna do Janowca Wielkopolskiego doszło do zdarzenia z udziałem jednego auta.

27 lipca, około godziny 10 służby otrzymały informację o wypadku, który miał mieć miejsce na drodze powiatowej między Mącznikami a Sokolnikami (na pograniczu gminy Gniezno i gminy Mieleszyn), w rejonie przejazdu kolejowego. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Zdziechowa, OSP Mieleszyn oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów zastano samochód osobowy marki BMW poza jezdnią w pozycji na kołach z rozbitym przodem. Kierujący samochodem został opatrzony na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch był chwilowo zablokowany, a potem odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane