piątek, 31 lipca 2020 08:28

Ograniczenia ruchu w rejonie ul. Kostrzewskiego

 

W związku z trwającą budową kanału sanitarnego przy ul. Kostrzewskiego w Gnieźnie, od 10 sierpnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Firma PPU Dromo Sp. z o.o. informuje, że w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi, od 10 sierpnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Polegać ona będzie na częściowym zajęciu chodnika – obowiązywać będzie przejście drugą stroną ulicy. Dla pojazdów mechanicznych obowiązywać będzie także zakaz skrętu z ul. Kostrzewskiego w ul. Strumykową oraz brak przejazdu z ul. Strumykowej w ul. Kostrzewskiego.

Objazd poprowadzony będzie ulicą Kostrzewskiego przez ul. Piotrowskiego do Strumykowej, przez łącznik umieszczony koło boiska.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane