czwartek, 06 sierpnia 2020 08:16

Zamknięcie ul. Poznańskiej

  UM

W czwartkowe wczesne popołudnie zostanie zamknięty ruch na jednej nitce ul. Poznańskiej z powodu konieczności usunięcia uszkodzeń na podmytej jezdni.

6 sierpnia około 13:00 zamknięta zostanie dla ruchu ulica Poznańska (pas z kierunkiem na Poznań) na odcinku od sygnalizacji świetlnej na wjeździe do szpitala "Dziekanka" do skrzyżowania z ul. Bluszczową i Topolową. Utrudnienia obowiązywać będą do odwołania.

Powodem zamknięcia tego odcinka drogi jest konieczność naprawy jezdni, która została podmyta przez zapadnięty odcinek kanalizacji deszczowej. Objazd dla ruchu pojazdów udających się w stronę Poznania i Kiszkowa został wytyczony przez drogę wojewódzką nr 190 - ul. Kłeckoską - do węzła S5 "Kłecko". Ruch od Poznania w stronę centrum miasta odbywać się będzie bez przeszkód.

Ponadto, na ul. Żerniki w Piekarach i ul. Orzeszkowej w Gnieźnie zostanie wprowadzone ograniczenie do 3,5 tony, tak by pojazdy ciężarowe nie miały możliwości wjeżdżania w te ulice (nie dotyczy to pojazdów MPK i PKS).

4 komentarzy

 • Link do komentarza kier piątek, 14 sierpnia 2020 13:50 napisane przez kier

  Całe miasto zamknęli i na Poznańskiej stoi się w korkach w obie strony. A jeszcze kierowcy, którzy nie widzą, że objazd do poznania przez kłeckoską został wyznaczony to pchają się na poznańską i na Orzeszkowej tłok robią

 • Link do komentarza DrunkenPL poniedziałek, 10 sierpnia 2020 11:57 napisane przez DrunkenPL

  Wczoraj tamtędy jechałem. Fajnie, że nie ma żadnego znaku objazdu... Poznańska zamknięta, skręcać w lewo a dalej to radź sobie sam.

 • Link do komentarza Magdalena czwartek, 06 sierpnia 2020 18:57 napisane przez Magdalena

  W takim razie którędy mają fruwać pojazdy rolnicze, które w obecnym czasie wykonują pracę związane że żniwami...skoro wszędzie władza chce postawić zakazy dla pojazdów powyżej 3,5t?!

 • Link do komentarza Miłosz czwartek, 06 sierpnia 2020 16:40 napisane przez Miłosz

  Prosiłbym o ponowne doinformowanie sie do tej kwestii, poniewaz robi to duzy problem dla osob ktore dojezdzaja do pracy wlasnie z Poznańskiej (firmy takie jak np. Amazon, Bridgestone etc.), poniewaz ulica do teraz nie zostala zamknięta. Wprowadza to w blad pracownikow jak i firmy. Z gory dziękuję.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane